eduSiec

Natalia Lesz odpowie na Twoje pytania!

Natalia Lesz – młoda piosenkarka, lecz także aktorka, jest idolką wielu nastolatek w Polsce. Już w wieku ośmiu lat uczęszczała na lekcje do szkoły baletowej w Warszawie. Dalszą naukę kontynuowała w Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych. W późniejszym okresie życia śpiewanie stało się jej priorytetem.

Swoja pierwszą płytę wydaną w 2008 roku, zatytułowała swoim imieniem i nazwiskiem. Pierwsze poważne sukcesy Natalii to m.in. wygrana w konkursie Superjedynek w kategorii Debiut Roku w roku 2008. W tym samym roku wystąpiła tuż przed Celine Dion na jej jedynym koncercie w Polsce. Walczyła o Bursztynowego Słowika i Słowika Publiczności na 45. Sopot Festival oraz zajęła drugie miejsce w programie rozrywkowym „Taniec z gwiazdami”. W lutym 2009 Natalia otrzymała nominację do nagrody Fryderyki w kategorii Nowa Twarz Fonografii. O ogromnej popularności artystki świadczy fakt, iż  zdobyła nagrodę Viva Comet w kategorii „debiut roku”, była również nominowana do tej samej nagrody w kategorii teledysk roku. Od 2009 roku gra w serialu „Tancerze”, rozwijając swoją pozostałe pasje: aktorstwo i taniec. Artystka angażuje się także w akcje społeczne,została ambasadorem kampanii „HELP dla życia bez tytoniu”. W 2010 zdobyła nagrodę dziennikarzy na festiwalu TOPTrendy z piosenką Radioactive. 

Tylko u nas masz niepowtarzalną okazję dowiedzieć się o artystce czegoś więcej! Prześlij na adres: edusiec@edusiec.pl dowolne pytanie, a my najciekawsze przekażemy Natalii. Na propozycje czekamy do 15.05! Pytania wraz z odpowiedziami opublikowane zostaną na naszym portalu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *