Ewa Farna

Wywiad z Ewą Farną

1. Jak się czułaś na Cometach 2011, kiedy zaczęliśmy krzyczeć: „Ewa, Ewa, Ewa”? Nam było niesamowicie przyjemnie, jak poprosilaś nas o to, żebyśmy się podpisali na Twojej Comecie 🙂
(moonsonowa)
Ewa Farna: Było to niesamowite uczucie!!! Jedno z naprawdę najlepszych, które kiedykolwiek
miałam możliwość poczuć! DZIEKUJE WAM ZA TO! Niepowtarzalne (choć gdyby
było to możliwe, chętnie !:D). Podpisana kula jest na półce!:)

2. Nazywam się Klaudia i chciałabym się dowiedzieć, co proponujesz 17-letniej dziewczynie z ambicjami, która chce, aby ktoś ją dostrzegł i powiedział, czy nadaje się do śpiewania, czy ma jakieś szanse w tym zawodzie. Bardzo mi zależy, ponieważ śpiewam, ale tylko w domu itp. Trochę boję się publicznych występów, ale jak mi zależy to pokonam wszystko:)
(Klaudia)
E :Żeby móc usłyszeć pogląd innych, musisz wyłazić z łazienki i nie wstydzić się! Tam nikt Cię nie zauważy! Na pewno śpiewaj, ćwicz, spróbuj brać udział w przeróżnych konkursach…To tak naprawdę jest końska dawka szczęścia.

3.Moje pytanie jest dosyć nietypowe, więc czytaj uważnie 🙂 Zgodziłabyś się udzielić lekcji śpiewu przystojnemu, czarującemu i miłemu chłopakowi? 🙂
(romeo 66)
E: 😀 To nie zależy od tego, jak ktoś wygląda, ale czy ma talent i chęć do pracy. Ale tak naprawdę nie, nie udzieliłabym, bo nie mam do tego prawa, przecież ja sama jeszcze muszę sporo się uczyć.

4.Jaki był Twój najlepszy koncert na jakim byłaś jako fanka?
(Monika)
E: PINK!!!

5.Gdybyś miała do wyboru: miłość czy sława, to co byś wybrała?
(zielle)
E: Miłość, to jasne! 😀 Ale musiałabym wiedzieć, że chłopak naprawdę mnie kocha i wiąże ze mną swoją przyszłość.

6.Mówiłaś, że będziesz studiować prawo. Nie wiem, gdzie będziesz studiować: czy w Polsce, czy w Czechach, ale ogólnie prawo to ciężki temat. Wymaga wiele wysiłku, zaangażowania, a studia te trwają dłużej niż na wielu innych kierunkach. Wiem, że chcesz sie kształcić, żeby mieć w przyszłości jakąś alternatywę, ale czy nie wolisz wybrać czegoś, co mniej pochłonęłoby Twój czas, żebyś mogła w najbliższym czasie w 100% oddać się muzyce?
(olinka 95)
E: Chcę spróbować prawa, myślę, że nawet się nie dostanę do tej szkoły, ale warto spróbować. Jestem ambitna w tym kierunku i do tego prawo mnie interesuje. Poza tym jest nawet związane z muzyką: prawa autorskie, umowy itp.

7.Czy denerwuje Cię, gdy idziesz ulicą i ktoś Cię rozpoznaje: zaczyna krzyczeć, podchodzi do Ciebie, prosi o autograf i np. zdjęcie?
(Klaudia)
E: Kiedy ktoś podchodzi po autograf czy zdjęcie, to no problem, chętnie komuś sprawię radość. Czego nie lubię, to kiedy patrzą… i nic. Albo gadają: „To ona! Nie, to nie ona”, patrzą, co mam  na sobie itp… Eee tam! Nie bać się i podchodzić i sprawa załatwiona:)

8.Czy to nie jest uciążliwe ?
(Klaudia)
E: Jest.

9.Gdybyś mogła być postacią z bajki, to kim chciałabyś być?
(Klaudia)
E: WOW, super pytanie! Chyba którąkolwiek ładną księżniczką, która na końcu happy endu jest szczęśliwa ze swoim sexy księciem!! :D:D

10.Jaki jest Twój sposób na nudę podczas wielogodzinnej podróży samochodem na dany koncert?
(Monika_Oo)
E: Mam deficyt snu, czyli śpię albo dyskutuję z tatą na różne tematy, najczęściej historyczne:).

11.Piosenka, która pomaga Ci w trudnych chwilach wyciszyć się, odreagować po intensywnym dniu to…?
(Viola)
E: Mój RELAKS SONG TIP! Jest to Herbie Hancock feat. Pink 'n’ John Legend – „Don’t give up”.

12.Wspominałaś o nagraniu anglojęzycznej płyty. Jestem ciekaw, jak się sprawy mają  i czy Twój album pojawi się poza granicami Czech i Polski?
(pawlak Krueger)
E: Ten temat ciągle jest na stole i na pewno będziemy nagrywać, tylko z czasem jest problem. Koncentrujemy się teraz  w Czechach i w Polsce na MEGA urodzinowym koncercie osiemnastkowym! Będzie nagrywane DVD, będzie show i goście. Czyli serdecznie zapraszam,   a konkrety będą niebawem na ewafarna.pl.

13.Czego Twoi fani mogą Ci życzyć na osiemnaste urodziny?
(Klaudia)
E: ZDROWIA, SZCZEŚCIA, RADOŚCI I POWODZENIA NA MATURZE!

14.Kiedy odbędzie się oficjalna premiera teledysku do „Bez łez”? Czy zamierzasz jeszcze nagrać teledysk do którejś z piosenek z płyty „EWAkuacja”?
(Kamila Olszewska)
E: Teledysk już jest i premiera się odbyła, a „EWAkuacja” podstąpi reedycję:D Czyli będzie na pewno jeszcze minimum jeden teledysk, tzn. singiel z tej płyty.

15.Kiedyś w wywiadzie powiedziałaś: „Moi fani są dla mnie siłą i radością”, miałaś wtedy 16 lat. Czy chciałabyś do tego coś dodać?
(Brianek)
E: Nie chcę, żeby wyglądało to tak,  że z wiekiem dodaję wulgaryzmów, ale jeśli fani wybaczą, dodałabym jeszcze, że są zajebiści. PRZEPRASZAM!

16. Cześć:) W swojej karierze dużo razy miałaś okazje spotkać się z ludźmi z polskiego show biznesu, np. podczas sylwestrów, gal, ostatnio na Viva Comet albo na planie Muzyki Moc. Powiedz, którą polską gwiazdę polubiłaś prywatnie, jako człowieka, nie artystę. Czy jest ktoś taki, z kim masz super kontakt i z kim się fajnie dogadujesz?
(Agunia 65)
E: Na pewno, jak na razie spotkałam wielu miłych ludzi i artystów osobiście. Na przykład cenię chłopców z Afromental i Dodę. Tomek Lubert, Piotr Kupicha… naprawdę! Nie lubię oceniać ludzi na podstawie paru spotkań i krótkich rozmów, czyli nikogo nie chcę oceniać.

17. Jesteś wielką osobowością i masz świetny głos poparty wspaniałym wyglądem. To wszystko razem tworzy wybuchową mieszankę. Chciałbym wiedzieć, jak ty w tak  młodym wieku wszystko to ogarniasz, bo ja na twoim miejscu nie dałbym rady. Szkoła, praca, ciągłe koncerty. Musisz strasznie ciężko pracować, a tu za rok  matura z tego co wiem…
(Jacuś J.)
E: Oh dziękuje:) Tak, za rok matura, a pracy naprawdę sporo, do tego pomiędzy trzema krajami. W maturalnej klasie nie mam możliwości indywidualnego toku nauki, czyli będę częściej siedziała w szkole. A do tego będę przygotowywać się do testów na uczelnię wyższą…

18.W jaki sposób można dostać twój autograf?
(Orzeł)
E: Po koncercie zawsze rozdaję autografy. Albo na różnych spotkaniach.

19. Z którą z obecnych supergwiazd chciałabyś nagrać piosenkę: Lady Gaga, Rihanna czy Katy Perry ?
(play 24)

E: A może założymy z dziewczynami kwartet? :)) A niee, no tak na serio to wszystkie trzy do mnie dzwoniły, ale wieeesz nie mam czaaasu teraz, czyli może innym raaazem…:D:D:D:D:D:D:D:D:D

20.Co jest dla Ciebie dotychczas największym sukcesem?
(Tomek)
E: Zdolność pogodzenia śpiewania ze szkołą i życiem rodzinnym.

21. Jakie masz jeszcze pasje, poza oczywiście śpiewem i nartami? Jest jeszcze coś, co lubisz robić? (pies kuba)
E: Spotkania z kolegami, taniec, jestem kinomanem, a więc filmy, zabawy z siostrzyczką, sofa-ing, śpioch-ing 😀 A poza tym kocham dobre jedzenie, no i zakupy:).

22.Bez czego nie ruszyłabyś się z domu?
(pies kuba)
E: Bez ubrania i komórki 😀

23.Czy jest taka piosenka (Twoja piosenka) której teraz za nic w świecie byś nie nagrała?
(shamy7)
E: Chyba nie.

24.Wiesz już, gdzie będzie koncert urodzinowy?
(Katarzyna Wach)
E: Prawdopodobnie Katowice.

I na koniec:

25.Jakich pytań nie lubisz w wywiadach?
(Justyna)
E: Jak zaczęła się moje przygoda z muzyką :D. Bo to pytanie zostało przeze mnie opisywane w Czechach i w Polsce przynajmniej ze 100 razy…:) No i pytania typu: „Czy lubisz śpiewać?” – ej, no gdybym nie lubiła, to bym tego nie robiła 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *