Mama z córkami

Konkurs na Dzień Matki

Do wygrania bon do salonu kosmetycznego LeCil dla mam z Trójmiasta!

Podaruj swojej mamie wyjątkowy prezent na Dzień Matki! Wygraj bon o wartości 350 zł do zrealizowania w salonie Le Cil w Gdyni oraz stały rabat o wysokości 30%. Zapoznaj się z ofertą salonu Le Cil, wybierz zabieg, który chciałabyś podarować mamie i uzasadnij swój wybór. A może sama jesteś mamą? Przekonaj nas, że kupon na wybrany zabieg powinien trafić właśnie do Ciebie!
Na zgłoszenia, wraz z numerem telefonu kontaktowego, czekamy do 25 maja 2011 roku, do godziny 24:00, pod adresem edusiec@greenmedia.pl. Tradycyjnie, nagradzmy osobę, która wykaże się największą kreatywnością i oryginalnością!

REGULAMIN
Opis salonu:

Salon Kosmetyczny Le Cil posiada ponad 5-cio letnią tradycje w branży kosmetycznej. Ilość świadczonych przez nas usług i zadowolonych klientów pozwala nam na bycie konkurencyjnym pod względem ceny i jakości. Naszymi głównymi atutami są pracownicy wyspecjalizowany personel składający się niemal w całości z Panów wśród których są m.in. kosmetolodzy – absolwenci szkół wyższych medycznych, masażyści czy dyplomowe osoby przedłużające rzęsy. Salon Kosmetyczny Le Cil jest na pierwszym miejscu w dziedzinie przedłużania rzęs w rankingu portalu trójmiasto.pl oraz jesteśmy głownym partnerem Polskiego Katalogu Kosmetycznego myKosmetyczni.pl. Chcąc zadowolić szerszą grupe klientów Le Cil współpracuje m.in. z serwisem gruper.pl co ma na celu tworzenie coraz to nowszych i atrakcyjniejszych promocji dla przyszłych klientów.

Wśród usług Le Cil znajdują się m.in.:
– Przedłużanie rzęs
– Makijaż permanentny (met. Piórkowa)
– Masaże
– Masaże bańka chińską
– Kosmetyka twarzy czy tatuaże

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.lecil.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *